0سبد خرید
جستجوی پیشرفته

طراحی معماری

نقشه های فاز دو ساختمان:

نقشه های فاز یک ساختمان دقت و اطلاعات لازم برای اجرای ساختمان راندارند.برای مثال در آن نوع فونداسیون ها،ابعاد ستون ها،مسیر لوله ها،جنس و جزییات درها و پنجره ها،؛مصالح کف سازی،محل استقرار لامپ ها و...مشخص نشده است. ازاین رو  برای اجرای هرساختمان با بهره گرفتن از نقشه های فاز یک،تقشه های اجرایی(فاز دو)آنرا تهیه می نمایند.

نقشه فاز دو ساختمان شامل موارد زیر است:                                

نقشه های فازدومعماری:

که توسط مهندس معمار طراحی می شود که مشخصات کامل مصالح و جزییات اجرایی قسمت های مختلف ساختمان را تعیین می کند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

برای انجام یک پروژه معماری مراحلی را باید به ترتیب طی کرد که قبل از شروع مرحله بعد طراحی معماری باید مرحله پیش رو را به بهترین نحو و روش و بدون هیچ نقصی پشت سر گذاشت .کلیه پروژه های معماری جهت طراحی از سه بخش اصلی تشکیل می شوند. این سه بخش (فاز) بایستی به صورت منظم و متداوم پس از دیگری و پشت سر یکدیگر قرار بگیرند تا طراحی معماری مورد نظر به صورت استاندارد پیاده سازی شود.

اولین مرحله فاز صفر معماری یا همان مطالعات معماری می باشد که پس از انجام مطالعات و پژوهش و انجام فاز صفر معماری و تایید آن به مرحله بعد می رسیم. مرحله بعدی فاز یک معماری که همان طراحی معماری می باشد .پس از این مرحله میرسیم به مرحله فاز دو معماری و تهیه دیتیل ها و نقشه های معماری (نقشه های ساختمانی)می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()