0سبد خرید
جستجوی پیشرفته

بلوک لیکا

بلوک پوکه صنعتی یا بلوک لیکا از مخلوط سبک دانه با سیمان و آب به دست می آید برای حفظ سبکی این قطعات ریزدانه طبیعی از بتن حذف شده و محصول نهایی دارای تخلخل بالاتری نسبت به بتن نیمه سبک می شود. وزن فضایی بلوک های بتنی دانه سبک اغلب کمتر از 1100کیلوگرم برمتر مکعب است.سبک دانه ها مذکور لیکا هستند و وازه لیکا از معنی دانه رس سبک منبسط شده گرفته شده است.این دانه ها از انبساط خاک رس درکوره های گردان با حرارتی حدود1200درجه سانتیگراد بدست می آیند.سبک دانه های لیکا دارای شکل تقریبا گردو سطح زبر و ناهموارند.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه اینترنتی خرید و فروش بلوک | قیمت بلوک

بلوک لیکا در دو شکل توپر و توخالی برای کاربرد در دیوارو سقف تولید می گردد.ضخامت جداره بلوکهای توخالی برای بهره گیری بیشتر از ویژگیهای عایق کاری آنها بیش از بلوک های سیمانی معمولی است،که این افزایش به خاطر وزن بسیار کم بتن مصرفی اثر چندانی بروزن نهایی بلوک ندارد.بلوک های سبک لیکا در انواع مختلف دیوارهای پیرامونی و تیغه ای تولید شده و دارای کاربرد های گسترده ای درانواع دیوارهای پوشش خارجی جداکننده،نما،دوجداره،عایق،ضد آتش و نیز سقف های سبک بتنی می باشند.

درصورتی که بخواهید قیمت بلوک را به صورت روزانه مشاهده نمایید به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.

درمجموعه فروشگاه اینترنتی سرزمین مصالح ساختمانی استاندارد انواع بلوک سیمانی ماسه ای ، بلوک سیمانی پوکه معدنی، بلوک سیمانی پوکه صنعتی ،لیکا هم دوجداره، هم سه جداره به مشتریان گرامی ارایه می گردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()